Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
kalendarz podatnika

Zapoznaj się z ważnymi terminami dla każdego podatnika!


O nas

Nasza firma powstała na bazie doświadczeń zawodowych. Księgowością zajmujemy się już od 15 lat... teraz postanowiłyśmy pomagać innym. Chcemy uprościć Twoje życie, tak abyś mógł zająć się bieżącymi sprawami i rozwojem własnej firmy.

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są posiadane licencje Ministerstwa Finansów, które uprawniają nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dbamy też o dalszy rozwój swoich umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, a także wzbogacając wiedzę w oparciu o nowoczesne i aktualne publikacje branżowe. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie OC z prowadzonej działalności.

Pracujemy na najnowszym, licencjonowanym oprogramowaniu, które gwarantuje rzetelność i poprawność rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy. Wiemy, że Twój czas jest cenny dlatego też proponujemy zarówno tradycyjne formy oparte na bezpośrednim kontakcie, jak również kontakt przez Internet. Powierzając księgowość w nasze ręce w każdym momencie będziesz mógł sprawdzić stan swoich rozliczeń. Będziesz miał bezpośredni wgląd do swoich danych w systemie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od rodzaju, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sam wybierasz sposób dostarczania nam dokumentów!

Zapoznaj się z naszą ofertą! Rozmowa na pewno przekona Cię do skorzystania z usług Miłej Księgowej!
Obsłużymy Cię z uśmiechem!


copyright © 2018, miłaKsięgowa.pl - polityka prywatności

projekt strony: webSylium